150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ
150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ
  0850 241 11 76
Kategoriler
Kedi
Köpek
Balık


DROPSHİPPİNG – XML BAYİLİK

DROPSHİPPİNG – XML BAYİLİK NEDİR?
Dropshipping Bayilik, sitemizde yer alan ürünleri, kendi e-ticaret sitenizden, pazar yerlerdinde ve sosyal medya üzerinden kendi fiyatlarınız ile satmanıza olanak sunar. Drop shipping bayiliği kabul edilen firmalara ürünlerin görselleri, açıklaması, barkodları ve fotoğrafları XML veya Excel (XLS) formatında iletilir. Dropshipping bayiliğinde stok yapmanıza gerek yoktur. Sitemizde yer alan ürünlerin güncel stoklarını takip ederek sipariş geldiğinde satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada düzenli aralıklarla güncel stoklarımızı takip etmeniz gerekmektedir.
XML BAYİLİK / XML ENTEGRASYON

Petdostum.com sitesinde yer alan tüm ürünler, bayinin e-ticaret sitesine; ürün fotoğrafları, ürün açıklamaları, ürün özellikleri ve fiyatları XML entegrasyon ile aktarılır. Tüm bilgiler günlük olarak güncellenir. Stok bilgileri anlık olarak değişiklik gösterebildiği için XML alan tarafından, gün içinde güncellemelerin yapılması gerekmektedir.

İyi Fiyat

Üretici kimliğimiz nedeni ile, satışa sunduğumuz tüm ürünlerde uygun fiyat politikası yürütüyoruz. Bu sayede aldığınız iskontoya ek olarak, satış fiyatları üzerine ekleme yaparak kar marjınızı artırabilirsiniz. Bayilerimizin karlılığının ve satış adetlerinin yükselmesini önemsiyoruz. Önceliğimiz sürdürülebilir bir ortaklık yapısı sağlamak.

Koşulsuz İade ve Değişim

7 gün koşulsuz şartsız, iade ve değişim hakkı veriyoruz. Profesyonel kalite kontrol ekibimiz tarafından tespit edilen ayıplı mallarda iade kargo bedeli firmamıza aittir.

SÜREÇ

Petdostum.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden üyelik hesabınıza özel XML linki oluşturulacak ve komisyonlu fiyatlar tanımlanacaktır.

XML içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, dilerseniz XML panelinizden satış fiyatını yükselterek kar marjını arttırabilirsiniz.

Petdostum.com üzerinden oluşturulan siparişler aynı gün veya en geç ertesi iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Başvuru yapmak için info@petdostum.com  adresine, ad soyad, web sitenizin adresi ve iletişim bilgilerinizi içeren bir mail atmanız  yeterlidir.

Operasyon ekibimiz, gerekli incelemeyi yapıp sizinle iletişime geçecektir.


Petshop bayiliği için merak ettiğiniz soruların yanıtları


Petshop Bayilik Hakkında Tüm Merak Edilenler

Petdostum.com, evcil hayvanlar için kıyafet, malzeme ve ürün konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Amacı evcil hayvanların hayatını sağlıklı, keyifli ve güvenli hale getirmektir. Bu misyon ile faaliyetlerine devam eden Petdostum.com, evcil hayvanlarınız için mümkün olan en iyi bakımı ve en iyi malzemeleri sunmaktadır.
Ürün yelpazeleri arasında farklı evcil hayvanlar için geliştirilen birbirinden farklı materyal ve seçenekler bulunmaktadır. Bakım ürünlerinden mama, beslenme gibi gıda maddelerine; yatak, minder ve giysi gibi ürünlerden ek ekipmanlara kadar birbirinden farklı ürün seçeneklerini Petdostum.com adresinde görmek mümkündür. Petdostum.com sitesi içinde aşağıdaki evcil hayvanlar için farklı materyal, malzeme, besin maddeleri ve gıda takviyeleri yer alır:

  • Kedi
  • Köpek
  • Kuş
  • Balık
  • Kemirgenler
  • Kaplumbağa

Petdostum.com bayilik uygulaması ile söz konusu petshop ürünlerini kendi bayinizde satışa çıkarabilir ve Petdostum.com markası ile uzun soluklu ve kazançlı bir iş birliği kurabilirsiniz.

XML Bayilik

Petdostum.com adresi, XML entegrasyonu ile çalışır. Site içinde görülen ürünlerin fotoğrafları, açıklamaları ve ürünle ilgili diğer özellikler bu entegrasyon süreci ile aktarılır. Ürün ve detayları ile ilgili tüm bilgiler günceldir. Yapılan herhangi bir değişiklikte ürün bilgileri yenilenir. Yenilik ve güncellemeler, günlük olarak yapılır. Bir bayi olarak Petdostum.com adresi ile iletişime geçebilir ve ürünleri XML entegrasyonu ile kendi bayinizin e-ticaret sitesinde satışa sunabilirsiniz.

Fiyat Politikası

Petdostum.com ürün fiyatları, piyasa şartları göz önüne alınarak belirlenmiştir. Evcil hayvan besleyen herkesin ürünlere sahip olmasını kolaylaştırmak için uygun bir fiyat politikası benimsenmiştir. Kalitesinden ödün vermeyen Petdostum.com ürünleri, herkesin rahatlıkla sahip olacağı bütçe dostu olma özelliğine sahiptir.
Petdostum.com, bayilik için başvuruda bulunan işletmelerin de gelir elde etmelerini önemseyen bir anlayış ile hareket eder. Bu nedenle ürün fiyatlarını asgari seviyede belirleyerek bayilerinin ürün fiyatları üzerine ekleme yapıp kar marjlarını artırmalarını sağlar. Çünkü Petdostum.com adresi, uzun ve sürdürülebilir iş birliklerinin kurulması hedefindedir. Bu açıdan ortaklık neticesinde bayilerinin de kazanması, Petdostum.com’un birincil amaçları arasındadır.

İade ve Değişim

Petdostum.com bayileri, satın aldıkları ürünleri 7 gün içinde değiştirebilir. Bu süre içinde herhangi bir koşul aranmaz ve satın aldığınız ürünleri geri iade edebilir veya yenisiyle değişim yapabilirsiniz. Eğer söz konusu ayıplı mallar ise bu ürünler Petdostum.com tarafından geri alınır ve kargo masraflarını Petdostum.com üstlenir. Ayıplı malların kontrolü Petdostum.com bünyesinde görev yapan profesyonel kalite kontrol ekibi tarafından yapılır.

Süreç Nasıl İşler?

Bayilik oluşturup ürünlerimizi satmak için öncelikle Petdostum.com adresi üzerinden üyelik hesabı oluşturmanız gerekir. Üye olduktan sonra size özel bir XML linki oluşur. Bunun üzerine de komisyonlu ürün fiyatları da tarafınıza bildirilir. Bu noktada ürün fiyatlarını kendiniz yeniden belirleyebilir ve elde edeceğiniz geliri daha da artırabilirsiniz.
Başvuru, bayilik ve diğer konular hakkında bilgi almak için info@petdostum.com adresinden ya da 
0 850 241 11 76 numaralı telefondan destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.